Kontakt Co nabízíme Počítačové sestavy Ceníky Reference Odkazy na dodavatele  
 
 
       
     
 


Toto jsou někteří z našich dlouhodobých stálých zákazníků a jejich odpovědi na otázku: "Proč spolupracujete s firmou Lamals?":

ALGO, Václav Ježek: "S firmou Lamals a.s. velmi úspěšně spolupracujeme již mnoho let. Oceňujeme především fakt, že firma dokáže pružně reagovat na naše potřeby a je schopna velmi rychle postavit a dodat počítač v libovolné konfiguraci. Dodávkou
požadovaného počítače to ale nekončí. Pro nás je velmi důležité,
aby dodavatel byl schopen zajistit stálou podporu a v případě potřeby i rychlý
servisní zásah přímo na pracovišti. I to se firmě Lamals bezezbytku daří."

Corpus Solutions, Jakub Pohořelický: "Hlavním důvodem naší dlouholeté spolupráce se společností Lamals a.s. je zejména spolehlivý a rychlý servis počítačů, které pro naši společnost představují základní pracovní nástroj. Velmi také oceňujeme flexibilitu jejich týmu při spolupráci na dodávkách nestandardních řešení pro naše zákazníky."

ČSAO Praha - Černokostelecká, a.s., Ing. Jiří Kratochvíl: "S firmou Lamals a.s. spolupracujeme proto, že veškerý nákup nového hardware
probíhá rychle, bezproblémově a za přijatelné ceny, ale největším kladem naší
spolupráce je výborný servis v krátkých termínech."

Dialab, Ing. Martin Udavský: "Na otázku proč spolupracuji s firmou Lamals lze najít samozřejmě více odpovědí.Já se pokusím najít pro mne ty nejpodstatnější.
V úvodu musím uvést, že výše zmíněná spolupráce trvá již cca 6 let
a po celou tuto dobu důvody, které mne vedly k výběru dodavatele výpočetní techniky zůstávají v platnosti a nebyly postižené žádnou formou vztahové "inflace".
Nyní k nejpodstatnějším důvodům:
Za prvé : je to ochota servisu se spolupodílet na implementacích jimi dodávané výpočetní techniky do aplikací, které následně naše firma dodává zákazníkům.Většina aplikací totiž je značně nestandardní. Naše vlastní aktivity jsou dodávky v oblasti zdravotnických přístrojů, zejména laboratorní medicíny, kde k jednotlivým přístrojům,většinou dováženým, jsme se rozhodli výpočetní techniku, která je jinak součástí dodávky od zahraničního dodavatele pořídit v tuzemsku. Vzhledem ke skutečnosti, že v provozu nejde o standardní kancelářské aplikace, ale spíše o jakýsi hybrid průmyslového "PC", které přebírá řídící funkci např. analyzátoru, dávkovací jednotky apod.
je nutné většinou doplnit počítače o atypické interfejsy a následně pokud se používá standardní operační SW, je nutné doladit funkci atypických ovladačů. Podpora pracovníků servisu firmy Lamals v této oblasti je pro nás přínosná.
Za druhé : je to cesta, kterou se firma Lamals rozhodla jít ve výběru komponentů, z kterých jsou počítačové sestavy skládány. Není to líbivá cesta nejnižší ceny, ale vyvážený střed splňující požadavky na soudobou úroveň technických prostředků s vysokou spolehlivostí celku a současně s rozumnou cenou. Vzhledem ke skutečnosti, že aplikace jsou v provozu po 24 hodin denně, je pro nás tento aspekt důležitým parametrem."

iMH, Michal Hankiewicz: "Od dodavatele hardware se očekává rychlá
a kvalitní dodávka za slušnou cenu. Toto kritérium splňuje možná více firem, ale u firmy Lamals jsme ještě k tomu našli kvalitní a rychlý servis spojený
s osobním a neformálním přístupem. Díky tomu je firma Lamals naším dodavatelem více než 5 let."

Městská knihovna v Praze, Ondřej Černý: "S firmou Lamals spolupracujeme pro její snahu a schopnost vyhovět zapříznivou cenu náročným požadavkům naší knihovny, pro rychlost a spolehlivost
v dlouholetém kontaktu."

Národní filmový archiv, Ing. Václav Strachota: "S firmou Lamals spolupracujeme, protože jsme plně spokojeni s kvalitou i termíny dodávek námi poptávané výpočetní techniky, a také s pružností poskytovaného záručního a pozáručního servisu."

Praha Music Center, František Novotný: "S firmou Lamals a.s Ondříčkova 16 Praha 3 se velmi dobře spolupracuje. Je zde velmi ochotný
a mladý kolektiv pracovníků. Zvláště ochotný je pan ředitel Jan Roháček pro kterého neexistují slova - nejde sehnat,opravit atd."


 


ALGO
Corpus Solutions
ČSAO Praha
Dialab
iMH
Městská knihovna v Praze
Národní filmový archiv
Praha Muisc Center

 

(c) Copyright Lamals a.s. 2006 | Nahoru
   
   
Jít na stránku BCS Zpět na homepage